Oblíbené čtení z trafiky: DietaAhoj všem!

Znáte to, čekáte na vlak, zapomněli jste si knížku či čtečku knih doma a víte, že nikoho ve vlaku nepotkáte, jelikož jedete moc pozdě a všichni "studenti" už jsou dávno doma a tak zavítáte do nejbližší trafiky a koupíte si nějaký časopis.

Já osobně mám pár časopisů, které si ráda kupuji, buď už z výše uvedených důvodů nebo prostě jen tak, že mě zajímá, co nového je ve světě in.

Dnešní článek bude o časopisu DIETA.


Asi se právě ptáte, panebože proč zrovna dieta? Vždyť nejsi zas tak tlustá abys musela hubnout. OMYL! Tento časopis není jen o tom, jak zhubnout (to taky samozřejmě) ale je tam spoustu super typů jak na zdravou a chutnou stravu, tak na různé cviky, co je zrovna in za sportovní módu atd.

Já si dietu kupuji od nového roku pravidelně (na fotce nejsou všechny díly, jelikož pár jich má půjčených kamarádka, zdravím Ellie) a jsme z nich nadšená, jelikož ty recepty jsou velmi rychlé a opravdu chutné!V posledním nejnovějším díle kde je na titulní straně Tereza Kerndlová, se mi strašně líbil článek na akční dovolenou a velmi reálný článek na téma: Kamarádky vs. Dieta, který je velmi pravdivý, protože každý ve svém okolí má jednu kamarádku z 5 hlavních typů.

Pokud se o zajímáte o zdravou stravu a chybí vám inspirace jak ve vaření, tak v cvicích na určité partie, rozhodně si tento časopis byť i jen v té trafice prolistujte a zjistěte, jestli by vás tam něco nezaujalo.

Myslím si, že 40 kč není zas tak strašná cena za časopis, který vás inspiruje a možná trošku popostrčí zamyslet se nad tím, co vlastně do té pusy dáváte.

A co vy, kupujete si taky tento časopis?

Pěkný den
Amaya

Komentáře

  1. To poslední číslo s Terkou Kerndlovou mám taky, v kabelce =)
    Jinak Dietu si taky kupuji, když teda zavítám do trafiky, takže se mi stane, že nemám každý číslo =) Ale třeba super časopis je ELLE :) Ten zbožňuju nejvíc =)

    OdpovědětVymazat
  2. Veľmi krásny príspevok aj blog :)
    www.yvanesalife.blogspot.com

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji za každý komentář ^^

Oblíbené příspěvky